West station - Beekant - De Brouckère - Mérode - Stokkel
Simonis - Beekant - Zuid station - Simonis (Elisabeth)
Erasme - West station - Beekant - De Brouckère - Centraal station - Mérode - H.-Debroux
Koning Baudewijn - Simonis - Beekant - Zuid Station - Simonis (Elisabeth)
Koning Baudewijn - Simonis - Beekant - De Brouckère - Centraal Station - Mérode - H.-Debroux
Erasmus - Beekant - De Brouckère - Centraal Station - Mérode - Stokkel
Simonis - Zuid Station - Clemenceau